TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

pokaz slajdów
facebook
Zwierzęta zwierzęta
 
Gastronomia
O restauracji

Restauracja – domowe smaki i piękne aromaty

Nasza kameralna restauracja hotelowa jest miejscem, które z pewnością pozwoli Państwu na chwilę odprężenia i relaksu. Wyszukane potrawy Szefa Kuchni zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienie. Serwujemy zarówno dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak również specjały kuchni europejskiej.

Nasza restauracja to doskonały lokal na zaaranżowanie imprez okolicznościowych. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć w gronie najbliższych - komunii, chrzcin, wesel. Gościom nieuczestniczącym w spotkaniach biznesowych, konferencjach stwarzamy idealne warunki do wypoczynku z dala od zgiełku miasta.

Świetna lokalizacja, kameralne i eleganckie wnętrza, miła i profesjonalna obsługa są gwarancją niepowtarzalnego charakteru naszej restauracji.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, wymagania i pytania Gości, a naszą dewizą jest zadowolenie Klientów, co odzwierciedla się w ich zaufaniu i uznaniu dla świadczonych przez nas usług.

 
 
O nas
Informacje
POGODA U NAS dzisiaj | jutro
chmurka 0 mm termometr 0° C
chmurka 0 mm termometr 0° C
 Adres:  ul. Krakowska 316,  35-213 Rzeszów     E-mail:  hotelukroczka@hotelukroczka.pl    Tel:  17 8601030    
 
Realizacja: BigCom
aktualizacja:  2012-12-13 11:47